• skupina foto

Náš tým

Lucie-upraveno  

Lucie

Na naší klinice pracuji od roku 2011. Je to mé první „full time“ zaměstnání a troufám si říci, že snad i poslední :). Ve svém volném čase si ráda zajdu do fitka, s přáteli na dobré jídlo a pití,či si ráda přečtu dobrou knihu. Mezi moje oblíbené knihy patří Na Větrné hůrce, Malé ženy, Egypťan Sinuhet. Nepohrdnu ani v dnešní době tolik oblíbenou severskou krimi. V poslední době mě ale nejvíce baví moje malá neteř Viktorka, kterou ze všeho nejvíc rozmazluji :).

 
Michaela-upraveno  

Michaela

U doktora Suchého pracuji jako ortodontická asistentka od roku 2011. Práce na zubním mě vždycky bavila. Než jsem nastoupila na ortodoncii, pracovala jsem ve stomatochirurgické ordinaci, ale pracovat u doktora Suchého mě opravdu těší. Nejradši mám na mé práci nadšení a radost lidí z jejich nového úsměvu.  Svůj volný čas trávím s rodinou a přáteli, ráda cestuji, navštěvuji hudební festivaly, taky se ráda podívám na pěkný film a můj nejoblíbenější seriál je Hra o trůny.

 
Matěj - upraveno  

Matěj Suchý

Členem týmu jsem se stal v roce 2015. Náplní mé práce je během  konzultací seznámit pacienty s typy rovnátek, jejich cenami a vysvětlit všechny detaily týkající se rovnání zubů. Mám také na starost veškeré provozní záležitosti, aby se pan doktor (můj bratr) mohl plně soustředit na vytváření krásných úsměvů. Ve volném čase se věnuji rodině, slalomu na divoké vodě a běžeckému lyžování. Místo večerníčku si rád pustím The Big Bang Theory a odpočinu si u starších akčních nebo scifi filmů. Nemám rád játra.

 
Eliška  

Eliška

Na naší ortodoncii pracuji od roku 2019. Práce s lidmi mě baví a zároveň mi dělá radost. Nejdůležitější je mít super tým, který tu opravdu máme. :) Hodně času trávím na hřišti Národní házené nebo v přírodě s naší Ohařkou. Ráda upeču něco sladkého a nepohrdnu dobrou kávou.

 
Nicole  

Nicole

Ve stomatologii jsem začala pracovat ihned po přestěhování do Prahy v roce 2017 a členem týmu pana doktora Suchého jsem se stala v létě 2019. Mezi mé zájmy patří hlavně malování akrylovými barvami, procházky po zajímavých místech Prahy nebo návštěvy výstav a galerií. Stejně tak si dokáži užít i klidný večer u dobrého filmu nebo seriálu. Jsem velký milovník koček, thajské kuchyně a ze všeho nejvíc se bojím pavouků.

 
Lucie  

Lucie

V ordinaci pana doktora Suchého pracuji od roku 2020. Zuby mě zajímaly už od dětství, jako malá jsem nosila fixní rovnátka a tam to asi začalo. Rozhodla jsem se tedy studovat zubního technika v Praze. Po škole jsem chvíli dělala v domově důchodců a poté jsem nastoupila sem do ordinace. Práce mě baví. Pomáhat lidem bylo pro mě vždy při vybírání školy i zaměstnaní to nejdůležitější. Svůj volný čase ráda trávím v přírodě, s přáteli, rodinou. Ráda si zasportuji, nejvíce mě baví florbal a OCR závody, nebo zajdu na procházku se psem.

 
Darina  

Darina

V ordinaci MUDr. Suchého pracuji od září 2020 jako zubní laborant, podílím se na tvorbě ortodontických aparátů a to především digitální cestou. Svůj volný čas ráda trávím posezením s přáteli, návštěvou rodiny, spánkem či nakupováním.

 
Veronika  

Veronika

K týmu jsem se připojila v září 2020, čerstvě po studiu. Svůj volný čas nejraději trávím s rodinou a přáteli. Mojí zálibou je cukrařina a občas něco dobrého upeču i svým kolegům :). Ve volném čase spolu s přítelem rádi vyrazíme na výlet s naším čtyřnohým kamarádem Shagym. Přednost dávám horám a lyžování před "nudou" na pláži a čaji před kávou, kterou nepiji.

 

 

Provozní doba

Pondělí - Středa
07.30 - 14.30 (Recepce - tel., email objednávky)
07.30 - 12.00 (Konzultace s lékařem, kontroly)
12.00 - 18.30 (Plánované úpravy aparátů tel. po 14.30 nedostupný)
 
Čtvrtek
11.00 - 18.30 (Recepce - tel., email objednávky)
07.30 - 14.00 (Plánované úpravy aparátů tel. do 11.00 nedostupný)
14.00 - 18.30 (Konzultace s lékařem, kontroly)  
 
Pátek
07.30 - 14.00 (Recepce - tel., email objednávky)
07.30 - 12.00 (Konzultace s lékařem, kontroly)
12.00 - 14.00 (Plánované úpravy aparátů)  
 
Poslední pacienty ošetřujeme 1 hodinu před koncem provozní doby.

Ordinace

Křižíkova 332/1
186 00 Praha 8
Přímo u metra B+C Florenc
MAPA

 

KONTAKT

tel.: 728 671 441
info@rovnatka-praha.cz
napište nám

Ortodoncie MUDr. Ondřej Suchý
Vytvořilo Anawe
Nastavení cookies