• skupina foto

Náš tým

Lucie-upraveno  

Lucie

Na naší klinice pracuji od roku 2011. Je to mé první „full time“ zaměstnání a troufám si říci, že snad i poslední :). Ve svém volném čase si ráda zajdu do fitka, s přáteli na dobré jídlo a pití,či si ráda přečtu dobrou knihu. Mezi moje oblíbené knihy patří Na Větrné hůrce, Malé ženy, Egypťan Sinuhet. Nepohrdnu ani v dnešní době tolik oblíbenou severskou krimi. V poslední době mě ale nejvíce baví moje malá neteř Viktorka, kterou ze všeho nejvíc rozmazluji :).

     
Michaela-upraveno  

Michaela

U doktora Suchého pracuji jako ortodontická asistentka od roku 2011. Práce na zubním mě vždycky bavila. Než jsem nastoupila na ortodoncii, pracovala jsem ve stomatochirurgické ordinaci, ale pracovat u doktora Suchého mě opravdu těší. Nejradši mám na mé práci nadšení a radost lidí z jejich nového úsměvu.  Svůj volný čas trávím s rodinou a přáteli, ráda cestuji, navštěvuji hudební festivaly, taky se ráda podívám na pěkný film a můj nejoblíbenější seriál je Hra o trůny.

     
Matěj - upraveno  

Matěj Suchý

Členem týmu jsem se stal v roce 2015. Náplní mé práce je během  konzultací seznámit pacienty s typy rovnátek, jejich cenami a vysvětlit všechny detaily týkající se rovnání zubů. Mám také na starost veškeré provozní záležitosti, aby se pan doktor (můj bratr) mohl plně soustředit na vytváření krásných úsměvů. Ve volném čase se věnuji rodině, slalomu na divoké vodě a běžeckému lyžování. Místo večerníčku si rád pustím The Big Bang Theory a odpočinu si u starších akčních nebo scifi filmů. Nemám rád játra.

     
Tereza-upraveno  

Tereza

K týmu patřím od března roku 2011. Svůj volný čas trávím nejradši venku v přírodě, jezdím na koni, výletuji s přáteli. Můj největší zájem a koníček je náš dvouletý Amstaff. Často nás můžete potkat v Kunratickém lese či na bullsportech :). Mezi mé další koníčky a zájmy patří četba. V oblibě mám především Čachtickou paní od Nižnánského a Havrana od E.A.Poa. Téže ráda maluji,vařím a zahradničím :)

 
Źaneta - upraveno  

Žaneta

Členem týmu pana doktora Suchého jsem od roku 2016.

Práce je zároveň mým koníčkem a pokaždé mi udělá radost krásnější a spokojenější úsměv Našich pacientů. Ve volném čase ráda sportuji. Hraji volejbal, jezdím často na kole, plavu a trávím čas s přáteli, rodinou a mými zvířecími mazlíčky.

 
Bára-upraveno  

Bára

V roce 2013 jsem dokončila studia jako diplomovaný zubní technik a začala pracovat v soukromé zubní ordinaci až do dubna 2016. Svůj volný čas travím s rodinou. Spolu s přítelem se věnujeme našemu čtyrnohému mazlíčkovi Dennymu, se kterým rádi podnikáme výlety do přírody pěšky nebo na kole. Mám ráda hudbu a dobré filmy. Vždy se těším na léto a odpočinek u moře. V ordinaci MUDr. Suchého pracuji od května roku 2016. Tato práce mě baví a zároveň i naplňuje.

 

 

Provozní doba

Pondělí  11.00 - 19.00    
Úterý 07.30 - 14.30    
Středa 07.30 - 14.30    
Čtvrtek  11.00 - 18.00    
Pátek 07.30 - 14.00    

Poslední pacienty ošetřujeme 1 hodinu před koncem provozní doby.

Ordinace

Křižíkova 332/1
186 00 Praha 8
Přímo u metra B+C Florenc
MAPA

 

KONTAKT

tel.: 728 671 441
info@rovnatka-praha.cz
napište nám

Vytvořilo Anawe