Úvodní strana / O cenách / Informace o platbách
Úvodní strana / O cenách / Informace o platbách

Informace o platbách

Máme uzavřené smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Ty u dětí i dospělých hradí část léčby. Krom plateb za léčbu, které platí přímo pojišťovny ordinaci, existují i příspěvky pojišťoven pro pacienty. Pokud pacient po nasazení kompletního fixního aparátu vyrazí s u nás vystaveným dokladem o zaplacení na svojí pojišťovnu, může mu být proplaceno až 3000 Kč zpět. Částka se v průběhu roku mění, záleží na finanční kondici pojišťoven a také na případném čerpání jiných bonusů (např očkování).

Cena je u každého pacienta jiná. Závisí na závažnosti vady a na rozsahu a typu použitého materiálu. Cena za léčbu fixním rovnátkem může být 5000 Kč, ale stejně tak může být i řádově vyšší. Našim pacientům při stanovení léčebného plánu zásadně sdělujeme částku za celou léčbu od začátku až do konce. Některá zdravotnická zařízení sdělují částku pouze za nasazení rovnátek, ale pacient není předem seznámen s cenou dalších léčebných úkonů.

V ceně, kterou pacientovi sdělíme při předání léčebného plánu, je zahrnuta kompletní léčba od začátku až do konce. Obvykle to znamená kompletní materiál při nasazení fixních aparátů, veškerý materiál potřebný v průběhu všech dalších kontrol a aktivací aparátu, všechny léčebné úkony, které nejsou hrazené zdravotními pojišťovnami a také materiál a úkony při sejmutí rovnátek (fixní retainery, snímací retenční aparáty).

 

Fixní rovnátka

Celková částka za léčbu fixními aparáty se platí na 3 části. Přibližně 40% z ceny se platí na začátku léčby, dalších 40% se platí do 6 měsíců od zahájení léčby a zbytek se doplácí v den sejmutí rovnátek. 1. a 2. platba je dohromady na jedné faktuře (možno platit hotově, kartou nebo převodem), třetí částka je zvlášť na účtence (platba v hotovosti nebo kartou v den sejmutí aparátu). Pokud se rozhodnete pro nadstandardní materiál, příplatek se rozloží do první a druhé platby za rovnátka.

 

Invisalign rovnátka

1/3 celkové čásky za léčbu rovnátky Invisalign se platí na začátku léčby. Zbylou částku je nutné uhradit do 6 měsíců od zahájení léčby.

 

Úvěr na zuby

Víme, že ceny za ortodontickou léčbu jsou vysoké. Né každý si může léčbu dovolit. Proto spolupracujeme s firmou Úvěr na zuby, která poskytuje finanční prostředky na stomatologickou léčbu. Více informací na www.uvernazuby.cz

Provozní doba

Pondělí - Středa
07.30 - 14.30 (Recepce - tel., email objednávky)
07.30 - 12.00 (Konzultace s lékařem, kontroly)
12.00 - 18.30 (Plánované úpravy aparátů tel. po 14.30 nedostupný)
 
Čtvrtek
11.00 - 18.30 (Recepce - tel., email objednávky)
07.30 - 14.00 (Plánované úpravy aparátů tel. do 11.00 nedostupný)
14.00 - 18.30 (Konzultace s lékařem, kontroly)  
 
Pátek
07.30 - 14.00 (Recepce - tel., email objednávky)
07.30 - 12.00 (Konzultace s lékařem, kontroly)
12.00 - 14.00 (Plánované úpravy aparátů)  
 
Poslední pacienty ošetřujeme 1 hodinu před koncem provozní doby.

Ordinace

Křižíkova 332/1
186 00 Praha 8
Přímo u metra B+C Florenc
MAPA

 

KONTAKT

tel.: 728 671 441
info@rovnatka-praha.cz
napište nám

Ortodoncie MUDr. Ondřej Suchý
Vytvořilo Anawe
Nastavení cookies