Úvodní strana / Něco o nás / Očima našich pacientů
Úvodní strana / Něco o nás / Očima našich pacientů
  • skupina foto

Očima našich pacientů

Paní Jitka o nás napsala na Facebook:

Obrovské díky panu doktorovi Suchému a celému jeho týmu - ortodontistickým asistentkám, recepční Tereze a Matějovi co zvládá zastávat snad všechny funkce  🙂Pokaždé byli všichni obrovsky milí, vstřícní a ochotní. Profesionální přístup sice od lékařů a zdravotníků očekáváme, ale bohužel, málokdy dostaneme. V této ordinaci se dokonale potkala erudovanost, schopnost a lidské jednání u všech odborností. Oproti mnoha ortodontistickým pracovištím zde zbytečně netrhají ZDRAVÉ zuby a pro pacienta se snaží najít nejoptimálnější řešení v průběhu celé léčby. Ta má trvala rok a třičtvrtě rovnátky Invisalign, které jsem si mezi jinými tipy rovnátek vybrala. Nelituji jediné koruny! Cena je za celou dobu léčby i za udržovací fázi, která mi začíná dnes a končí, až mi zuby někdo vyrazí nebo mi samy vypadají 😳 😆 Ještě jednou díky PANE doktore Suchý, jste skvělý odborník a člověk.

Paní Romana o nás napsala na Známý lékař:

Chci se podělit o mé zkušenosti z léčby rovnátek. Svou "změnu úsmevu" jsem si teoreticky promýšlela několik let. Na pana MUDr. Suchého jsem dostala doporučení od mého stomatologa a začala tam chodit se svou dcerou. Léčba byla profesionální, příjemná a každá návštěva ji posouvala k lepšímu výsledku. Tak jsem si jednou řekla, udělám si taky konsultaci. Když mi pan doktor řekl, že léčba je možná i bez vytržení zubů (což považuji ve svém dospělém věku za hodně důležité :) ), šla jsem do toho. Pan doktor mi udělal snímky a po té plán. Vše mi vysvětlil a časově navrhl, včetně finanční rozvahy. Měla jsem možnost si vybrat délku léčby a tím i ruzná rovnátka. Každý si tak může vybrat, dle svých možností a potřeb. Vybrala jsem si rychlejší verzi. Léčba proběhla přesně podle plánu. Bylo to profesionalní. Pan doktor je skutečný odborník a také příjemný člověk. Což na zubním každý zvlášť ocení. Kvalita práce a přístup byl výborný. Byla jsem velmi spokojená i s asistentkama. A po 9 měsících je výsledek skvělý. Hodnotím velmi dobře a mohu určitě doporučit!

Paní Magda o nás napsala na Facebooku:

Doporučuji, jsem ráda, že jsem si pro svou léčbu vybrala právě pana doktora Suchého, který je odborník na svém místě. S výsledkem jsem velmi spokojena a jen lituji, že jsem do toho nešla už dávno dříve. :-) Ráda bych vyzdvihla také práci všech asistentek, které jsou vždy velmi profesionální, ochotné a milé.

Michaela o nás napsala:

Dobrý den, pan doktor Suchý je specialista ve svém oboru, což dokazují výsledky jeho práce, které jsou vidět i na mém úsměvu :) Navíc je to milý a sympatický člověk s lidským přístupem, kterým mne zaujal již na první konzultaci. Pokaždé, když jsem na kontrole tak se mi věnuje dostatečně a vše důkladně kontroluje. Jeho asistentky jsou také velmi schopné. Jsem velmi ráda, že jsem se svěřila panu Mudr. Suchému do péče a vybrala si lingvální rovnátka. Byla to příjemná léčba a všem vřele doporučuji.

 

Další recenze od našich pacientů si můžete najít na našem Facebooku.

Provozní doba

Pondělí - Středa
07.30 - 14.30 (Recepce - tel., email objednávky)
07.30 - 12.00 (Konzultace s lékařem, kontroly)
12.00 - 18.30 (Plánované úpravy aparátů tel. po 14.30 nedostupný)
 
Čtvrtek
11.00 - 18.30 (Recepce - tel., email objednávky)
07.30 - 14.00 (Plánované úpravy aparátů tel. do 11.00 nedostupný)
14.00 - 18.30 (Konzultace s lékařem, kontroly)  
 
Pátek
07.30 - 14.00 (Recepce - tel., email objednávky)
07.30 - 12.00 (Konzultace s lékařem, kontroly)
12.00 - 14.00 (Plánované úpravy aparátů)  
 
Poslední pacienty ošetřujeme 1 hodinu před koncem provozní doby.

Ordinace

Křižíkova 332/1
186 00 Praha 8
Přímo u metra B+C Florenc
MAPA

 

KONTAKT

tel.: 728 671 441
info@rovnatka-praha.cz
napište nám

Vytvořilo Anawe