Úvodní strana / MUDr. Ondřej Suchý
Úvodní strana / MUDr. Ondřej Suchý

MUDr. Ondřej Suchý

mudr. ondřej suchýNarodil jsem se a vyrostl v západních Čechách. Již ve druhém ročníku gymnázia ve mně uzrálo rozhodnutí stát se ortodontistou. Od té doby jsem musel absolvovat ještě 13 let vzdělávání než jsem se jím opravdu stal. Absolvoval jsem I.lékařskou fakultu univerzity Karlovy v Praze, obor stomatologie. Poté následovala povinná dvouletá praxe , kdy jsem pracoval jako praktický zubní lékař v soukromé ordinaci v Praze na Andělu. Tato praxe, jakkoliv byla dlouhá, mi napomohla k praktickému seznámení se všemi obory zubního lékařství.

V nejdřívějším možném termínu jsem byl přijat na postgraduální tříleté studium ortodoncie na Stomatologické klinice VFN Praha. To bylo zakončeno úspěšnou specializační atestací a obhajobou odborné práce na téma „Fixní funkční aparáty-jumping aparáty“.

Již v roce 1999 jsem začal navštěvovat kongresy a semináře zejména zahraničních špičkových ortodontistů. Nejprve jako medik, kdy jsem byl mezi již hotovými ortodontisty raritou, poté jako student ortodoncie a i nyní jako lékař v privátní praxi navštěvuji každoročně množství ortodontických přednášek v Čechách i zahraničí. V letech 2010 - 2011 jsem působil na Ortodontickém oddělení I.lékařské fakulty jako externí učitel, kde jsem se snažil předávat své vědomosti studentům ortodoncie.

Ve volném čase se věnuji zejména slalomu na divoké vodě. Závodím za oddíl Dukla Brandýs n.L. a trénuji na umělé slalomové dráze v Praze na Štvanici a v Tróji.

 

mudr. ondřej suchý mudr. ondřej suchý

 

Lucie  

Lucie

Na naší klinice pracuji od roku 2011. Je to mé první „full time“ zaměstnání a troufám si říci, že snad i poslední :). Ve svém volném čase si ráda zajdu do fitka, s přáteli na dobré jídlo a pití,či si ráda přečtu dobrou knihu. Mezi moje oblíbené knihy patří Na Větrné hůrce, Malé ženy, Egypťan Sinuhet. Nepohrdnu ani v dnešní době tolik oblíbenou severskou krimi. V poslední době mě ale nejvíce baví moje malá neteř Viktorka, kterou ze všeho nejvíc rozmazluji :).

     
Michaela  

Michaela

U doktora Suchého pracuji jako ortodontická asistentka od roku 2011. Práce na zubním mě vždycky bavila. Než jsem nastoupila na ortodoncii, pracovala jsem ve stomatochirurgické ordinaci, ale pracovat u doktora Suchého mě opravdu těší. Nejradši mám na mé práci nadšení a radost lidí z jejich nového úsměvu.  Svůj volný čas trávím s rodinou a přáteli, ráda cestuji, navštěvuji hudební festivaly, taky se ráda podívám na pěkný film a můj nejoblíbenější seriál je Hra o trůny.

     
Matěj  

Matěj Suchý

Členem týmu jsem se stal v roce 2015. Náplní mé práce je během  konzultací seznámit pacienty s typy rovnátek, jejich cenami a vysvětlit všechny detaily týkající se rovnání zubů. Mám také na starost veškeré provozní záležitosti, aby se pan doktor (můj bratr) mohl plně soustředit na vytváření krásných úsměvů. Ve volném čase se věnuji rodině, slalomu na divoké vodě a běžeckému lyžování. Místo večerníčku si rád pustím The Big Bang Theory a odpočinu si u starších akčních nebo scifi filmů. Nemám rád játra.

     
Tereza  

Tereza

K týmu patřím od března roku 2011. Svůj volný čas trávím nejradši venku v přírodě, jezdím na koni, výletuji s přáteli. Můj největší zájem a koníček je náš dvouletý Amstaff. Často nás můžete potkat v Kunratickém lese či na bullsportech :). Mezi mé další koníčky a zájmy patří četba. V oblibě mám především Čachtickou paní od Nižnánského a Havrana od E.A.Poa. Téže ráda maluji,vařím a zahradničím :)

 

Absolvované kurzy a kongresy

 

certifikát certifikát o absolvování kurzu certifikát certifikát

 

Provozní doba

Pondělí - Středa
07.30 - 14.30 (Recepce - tel., email objednávky)
07.30 - 12.00 (Konzultace s lékařem, kontroly)
12.00 - 18.30 (Plánované úpravy aparátů tel. po 14.30 nedostupný)
 
Čtvrtek
11.00 - 18.30 (Recepce - tel., email objednávky)
07.30 - 14.00 (Plánované úpravy aparátů tel. do 11.00 nedostupný)
14.00 - 18.30 (Konzultace s lékařem, kontroly)  
 
Pátek
07.30 - 14.00 (Recepce - tel., email objednávky)
07.30 - 12.00 (Konzultace s lékařem, kontroly)
12.00 - 14.00 (Plánované úpravy aparátů)  
 
Poslední pacienty ošetřujeme 1 hodinu před koncem provozní doby.

Ordinace

Křižíkova 332/1
186 00 Praha 8
Přímo u metra B+C Florenc
MAPA

 

KONTAKT

tel.: 728 671 441
info@rovnatka-praha.cz
napište nám

Ortodoncie MUDr. Ondřej Suchý
Vytvořilo Anawe
Nastavení cookies